Smíró Creative Commons License 2021.06.27 0 0 12

Sziasztok, segítség kellene: új TV-t vettem. Beállítottam, a Bixby működött. A Bixby beállításoknál a TV-n keresztül néztem, hogy van-e esetleg magyar hangutasítási lehetőség, de nyilván nem volt. Közben frissítést is okéztam, na ettől kezdve lett baj. A TV újra bekapcsolása után a Bixby már nem működött és azóta folyamatosan sem. Csináltam gyári visszaállítást, de a szolgáltatás eltűnt. "Bixby is still resetting. Please try again later." üzenet jön, ha használni szeretném. Nem tudom, hogy a pénteken vett TV hibásodott-e meg, vagy a regisztrációhoz kötődő, esetleg valamit rosszul okézó user - tehát én - tilthattam le valamit. Ehhez kérnék segítséget, csináljak-e új regisztrációt és kezdjem-e előröl beállítani a TV-t, vagy vigyem vissza holnap azzal, hogy meghibásodott. Én inkább szoftveres hibát saccolok, de nem látom, hol tudnék bármin is változtatni.

 

A másik dolog, amiben segítséget kérek, hogy ki lehet-e kapcsolni valahogy azt, hogy feliratozza néhány csatorna magyar szövegét a magyar hang mellett? Oké, hogy halláskárosultak is vannak, de ez speciel zavar és nem találom a kéretlen feliratozás kikapcsolásának megoldását.

 

A harmadik, hogy a termékismertetőben az Alexa hangasszisztens is szerepel, a TV menüjében mégsem találom.

 

55" AU8002 Crystal UHD 4K Smart TV (2021) a típus. Választ és megoldást pláne előre is köszönök!