Törölt nick Creative Commons License 2021.06.24 0 0 395

A verejtékezésem kezdődött kb 15 éve,vagyis 48éves koromban,tehát nem örökletes a históriám!

2004 óta tartottam a markom a soványka segélyükért. Bocs,egy apróság kimaradt,leirom,mert megint a hiányos irásomat nehéz lessz megérteni.

2003- tól egy évig rokkantnyugdijat kaptam. Azt már megsem emlitem,hogy ezt a 83- ban szerzett gerincsérvek miatt adták. Ebből van 3ágyéki,ami nem műthető. Az 5db nyaki sérveket 15éve mutatták ki. Felesleges ez utóbbiról irnom,aki tudja,hogy ezek mikor müthetőek,nos neki biztos,hogy van is.....

 

Hogy ezek hogy függnek össze az elektroszmoggal........

A segély mellé tilos a munka.......!

Hogy kb 18000ft- ból hogy kell megélni,nos ehhez törvényt nemalkottak,igy némi alkalmi munkát végeztem.

Nos itt jön képbe a szmog.

Nekiálltak figyelni,kukkolni,lehallhatni,és gps móddal követni éjjel,nappal egyfolytában kb 15 évig tartott ez......!

2019- ben visszamondtam a segélyüket,és elzárták a vizcsapot........!

Vagyis a mértéktelen verejtékezésem megszűnt.......!

A szárblokk viszont megmaradt,mert az éjszakáim álmatkanok,nem egy hétről,hanem egy évtizedről beszélek.....!

Hogy ki terhel máig,meg holnap is,nem tudni!

Egy biztos,ha éjnek idején elmegyek itthonról , máshol tudok aludni....!

A szavaim bizonyitani nemtudom,igy nem kötelező ezeket elhinni sem!

Azért van itt kevésnek tűnő irásom,mert nevet váltottam,másrészt ez a telómutyi titkositott,olyan mint titkosszolgálat,nem is létezne,ha néhányan közülük pletykánának.....!

Egy biztos,hisz média is ügyet csinált belőle. A gyilkost,meg a drogbáró börtöntöltelékeket milliókkal támogatták szabadulásukkor,a beteges,ugyanakkor 28év munkásévet betegen dolgozót meg lehallgatják,miután képtelen legális munkát vállalni 62évesennnnnnnnnnnnn    ! Ez madein Meggyesi,Bajnai,Gyurcsány,és Orbánizmus.............

Előzmény: zöldeskékeks (392)