blues47 Creative Commons License 2021.06.24 0 0 19202

Szevasztok skacok!

 

Van egy 2014. 08.05. vételű itt Budapesten C3-Picassó 1,6 HDi autóm.

Bal első vezetőoldali ajtózár cserét állapítottak meg a szervízben. (kulccsal nyitható/zárható, távirányítóval nem, a többi ajtó rendben.

Természetesen raktáron náluk NINCS.!!!!!  Majd értesítenek, ha jöhetek a cserére. Ennek már 1 hete, azóta semmi.

Tegnap telefonon rákérdeztem kissé ingerülten, hogy mi van, esetleg  most bányásszák hozzá a vasat??? Válasz : majd a szlovákiai Citroen raktárból vagy Franciaországból hozzák, de ez kb 2-3 hét!!

(Egyébként a zár kb.50 rugó, a munkadíj kb.12 rugó lenne előzetes kalkulációjuk szerint.

DE!!!!

Ma felhívtak, baromi udvariasan, láss csodát, már mehetnék is a szervízbe, sikerült beszerezni nekik.

Na most itt a kérdés : vagy valahol szereztek egy bontottat, vagy erősen hajtanak a külön jattra, esetleg valamilyen utángyártottat kerítettek, és majd beszerelik nekem mint eredeti gyárit, kurva sok pénzért.

Még a munka megkezdése előtt, megnézném a beszerzett zárat, és ha valami huncutság van, akkor nem kell. Nyitom kulccsal továbbra is és kész.

 

Ezért itt a kérésem : Meg tudná valaki nekem mondani pontosan ennek a BAL ELSŐ oldali ajtózárnak a gyári számát????

 

Neten kolbászoltam, és ezt a gyári számot találtam : 2009-2017. évjáratnál : 9681725780 (6 vezetékes)

 

Ez igaznak tűnik??????????????????????????????????????????????????????????????????????????

 

Előre is köszönöm

 

sanya