Francifranci Creative Commons License 2021.06.22 0 0 759

Kedves Nebeha!

Sajnos Franci cicámnál is múlt héten leukózist diagnosztizáltak, úgy, hogy mikor örökbe fogadtuk múltév augusztusában negatív volt a tesztje, másik cicával nem találkozott, hiszen benti macsek.

Kedve jó, játszik, dorombol, de sajnos étvágya nem sok van. A tünet az volt, hogy nem volt széklete, az uh-on kiderült, hogy nyirokcsomó megnagyobbodás van a belében, csináltak egy komolyabb tesztet, ami kimutatta a leukózist. Vérképe teljesen jó, más nyirokcsomó nincs megnagyobbodva.  Szerencsére, azóta már volt széklete, valószínű a gyszr-es kezelés hatására húzódik vissza a nyirokcsomó. Adom neki a pasztát, infúziót kapott, naponta, vasárnap már nem, és ma megyünk újra a dokinkhoz. Olvastam a homeopátiás gyógymódot, ahogy leírtad. Két kérdésem lenne, a galaj cseppeket te készítetted? Én csak szárított formában kaptam galaj, Székely Attilát meg nem értem el, rossz telefonszámot találtam itt a fórumon. A másik kérdésem, hogy a hoemós golyócskákat lehet egyben adni napi 3X, vagy külön-külön kell adagolni. Ezt azért kérdezem, mert szegénykém már most unja ezt a sok macerát. A vetrit adom neki, illetve echiaceaból alkoholos fajtát vettél? A bioboltban van sima és alkoholos.

Nagyon megköszönöm a válaszod!

 

Előzmény: Nebeha (757)