Bölény Creative Commons License 1999.11.16 0 0 848
Na, szépen kereszteztük egymást...

Miért kell kenni a vezetéket? Úgy tudom, a szedőkben van szén, hogy inkább az kopjon, az állandó használat miatt meg úgysincs ideje berozsdállni a drótnak.

Lámpa: én is arra gyanaxom, hogy eredetileg a lámpa arra szolgált volna, amit írtál, csak a vezetőket zavarta az erős fény. A csengő úgyis szól, mint állat, a kereszteződés az egy látható dolog és a szedő kiugrását is elég könnyű észrevenni... :-))) Jó múltkor egy kerge trolivezető vagy 40-nel belevágtatott egy troli-troli vezetékkeresztbe (már nem emléxem, hol). Ment is mindkét szedő a levesbe... Jópár percbe beletelt, mire kibogozta őket a tartódrótok meg a vezetékek közül.

"Tolatas - Mult penteken jartunk a Troli telepen az MKKK szervezeseben, ki is lehetett probalni egy ZIU 9-est."

Hogy egyesek milyen mázlisták... Milyen volt? Azt jól láttam, hogy a telep vasút felőli részét kiadták? Szintén a villamosból láttam, hogy tanulóvezetős teherautók parkolnak a sarokban, és a trolik korábbi tárolóhelyén éppen rutinozott egy tanulóvezető. Legalább már a városi vezetés előtt megtanulhatja, hogy milyen trolik között közlekedni... :-)))

Előzmény: NZA (843)