nemisbéka Creative Commons License 1999.11.16 0 0 28
"A mas fiokbol torteno atutalas pedig mukodik (bar hivatalosan tenyleg nem).
Volt mar olyan,hogy en is egy budai fiokbol akartam atutalni, es kozoltek, hogy az nem megy.
Aztan vegul is meg tudtak ugy oldani, hogy kitoltottem a megbizast, ok lefaxoltak a szamlavezeto fioknak, ahol azt elfogadtak, az eredetit meg elkuldtek nekik postan.
Lehet, hogy a rendszer meg nem tokeletes, de rugalmas ugyintezessel megfeleloen mukodik."

Hehe. Nemisbeka nagyot kacagott. En Pesten probaltam meg penzt felvenni a fofiokukbol ugy, hogy a szamlamat Pecsett nyitottam meg. Meg szerencse, hogy a lekotest meg otthon megszuntettem, igy a _rugalmas ugyintezesnek_ hala csak masfel oram ment ra a papirkitoltes-lefaxolasos-odatelefonalokmegerkezette-megnemdemajdvisszatelefonalunk-telefonhogymegerkezett-faxvissza-penzkiad modszerrel. Nagyon a tokombe kerultek, pedig nincs is.

Mulan: Bendeguznak igaza van. Pataliat Te verj ki, mert teljesen jogos, hallgatokon lepj tul, menj a tanulmanyi osztalyra vagy a penzugyre. Ha a gyermek sinylene, akkor celszerubb egyszer egy nagyobb osszeget atutalni az Erste-s szamlara, hogy ne havonta vonogassak le az atutalasi dijat.

Előzmény: Rocky (26)