Planney Creative Commons License 1999.11.15 0 0 35
Én pénteken az Új VárKlubban, szombaton pedig a Total Dance Festival-on jártam. A Vár most kifejezetten üdítő volt, mindkét szinten (számomra) normális zene, s egész jó felhozatal.
De amiért most a falba ütögetném a fejemet az az lenne, ha lettem volna olyan barom, hogy kihagyom a Total Dance Festival-t. A műsorvezető műjófej bunkó csókán kívül fergetegesre sikeredett. Kicsit sokaltam a majd négyezer forintos belépődíjat, de nagyon-nagyon megérte a feeling. Egyik barátommal megállapítottuk, hogy talán még jobb lett volna, ha teljesen eliminálják a magyar fellépőket. Az ATB, DJ Visage, Scooter (na jó, ő nem annyira), Phats 'n' Small, Brooklyn Bounce nagyon nagyot alakított. Állati jó bulit csináltak, taroltak mindent. Mostanában nem éreztem ilyen jól magam, pedig nem is ittam. :) Mindemellé valami fenomenális volt a nőfelhozatal, igényes, normális (és nagy örömömre :) ) k* sok szőke lány, áhhhh, azt hittem a mennyországban járok. ;-) Az együttesek táncosnőiről meg hadd ne is tegyek említést, az default ott volt a szeren.

Na ezt egyszerűen le kellett írnom.
Bulizzatok ezerrel!!!!!

Planney