peterch Creative Commons License 2021.06.13 0 0 78027

Szia !

 

Mégegyszer elnézést kérek mindenkitöl az off-ért !

 

Ha már megemlítettél , akkor reagálok , ha megengeded !

 

 " a kommunizmusban akarták megmondani, hány négyzetméteren lakj... a szabad világ másról szól. "

 

Itt nem az elektromos akkuval müködö autóról írsz , hanem az általad áhított világról !

 

Erre én így válaszoltam , egy részletet idézek :

 

 " Ne haragudj meg , de Te biztosan nagyon fiatal vagy és nem tudod még felfogni , hogy az a " szabad világ " ahová annyira el akarsz jutni , az egy börtöncella lesz , ahol csak arról beszélhetsz és úgy gondolkodhatsz , ahogyan azt neked megengedik "

 

Erre kiragadva egy részét a válaszomnak , TE ezt írod  ami abszolút nem válasz rá , mert más témáról szól . Én a " szabad világ "-ra írtam a véleményem , Te meg az EV-röl írsz :

                                                                                electric vehicle ?

xxx (mindezt nem a levegőből írom, PV(solar) és EV(electric vihacle) technológiákkal is foglalkozom, főállásban, elég régóta... / "Ne haragudj meg, de Te biztosan nagyon fiatal vagy ((nem)) és nem tudod még felfogni -Peterch"..: - de, csak másképp látom) "

 

Ha a Te világról alkotott jövöképedben az  EV az egyik fö megoldandó kérdés , hogy szabad világban élhess , hát akkor sok sikert ! 

Lehet , hogy a nagyon fiatalt úgy fogtad fel , hogy 20-30 éves . Én az amerikaiak által elterjedt Y , Z  és Alfa generációra gondoltam .:-)

 

Vagy lehet , hogy én nem értem az egészet !  Minden elöfordulhat !

 

Viszont abban egyetértek veled , hogy mindenkinek jogában áll olyannak látni a világot , amilyennek Ö szeretné .

 

on.

Előzmény: naiv_ (78025)