pimre Creative Commons License 2021.06.10 0 0 850

Nem szoktam ilyet ajánlani, mert általában a probléma megkerülésének tartom, de kivételesen javaslom, hogy próbáld meg törölni az Office-t, és újratelepíteni. Apropó Excel és Powerpoint rendben van? Nem mintha közelebb vinne a megoldáshoz, csak kíváncsiságból kérdezem.

 

Próbáltam rákeresni, hátha más is találkozott ilyenmivel. Magyarul nem találtam (vagy nem jól kerestem), angolul a Word doesn't respond keyboard keresőszavakra találtam néhány panaszt, megoldási javaslatokkal, de nem éreztem meggyőzőnek őket (persze nagyon nem mélyedem el benne).

 

Szóval, ha nem jelentkezik valaki 1-2 napon belül megoldással, javaslom az újratelepítést.

 

A törléshez kaptam egy Office Uninstall nevű programot: https://drive.google.com/file/d/1U0u2SKYT2AoZjTtYU09jY_WnrpxJcaYE/view?usp=sharing

Ez hasznos tud lenni, ha az adott operácios rendszeren már volt Office telepítve és a használt telepítő nem akar működni. Adminisztrátorként kell futtatni, minden rubrikát kipipálni, majd elinditani. Az esetek többsegeben olyan "maradványokat" is eltávolit, amit más szoftverek nem.

Előzmény: syrius (849)