Törölt nick Creative Commons License 2021.06.10 0 0 388

Attól,hogy kiméreted,legfeljeb még idegeseb leszel,mert nem tudsz változtatni a helyzeten.

Hogy irásom után változtatsz e szokásaidon.......a te döntésed.

Irok az én esetemről.

A laptopom kimutatta a szomszédaim wifi jelét. Ez közel plafonérték,pedig falun élünk és a jel kb 40m rről a szobámban ittvan pár éve. Eleinte csak a mértéktelen izzadásom,álmatlanság kinozott,mára a szivemnek elektromos vezérlési hibája,orvosi nyelven szárblok van.

Kérésemre csak a három közül egyik szomszéd kapcsolja ki.

Mobiltelefon......!

Az kevés,ha repülőmódra állitod. Ha kikapcsolod,ez is kevés. Úgy,ahogy,ha 4rétegű alufóliába csomagolod éjszajára,megoldás. De a mobilteló legjob helye pince mélyén van. Mivel az okostelókból az akkut sem vehetjük ki,ez kb 2.5m mély pincében hatástakanná válik.

Ne hidd,hogy megőrültem,csak üsd be a keresőbe,mobiltelefon káros hatásai.

Izelitőnek egy rövid irás ;

 

http://www.lugositoetelek.com/a_mobiltelefon_karos_hatasai

 

De ha az 5g,t is odairod,job ha leülsz,mielőt olvasod.........

 

Nemrég az okostelómból a simkártyám áttraktam egy 6 éves nyomógombos nagyitelefonba,ezt buta telónak is hivják.

Ez kb két hete történt,kevesebbet fáj a fejem,és nyugalmat érzek. Ja.....a simen internett is van.

Jelenleg igaz okostelóról irok,de a városi ingyen wifi hálózatról. Ha a saját nettem elinditom fáj a mellkasom,fáj a fejem.

 

Én kirendeztem pár éve a hirközlési hatóságot ,mérjék be a szmogot.

Engem nem értesitettek,hogy ittvannak,voltak.

Kb két hónapra küldtek egy levelet,elvégeztèk a mèrést,és mindent rendben találtak.

 

Ha privát mérőmestert hivsz,befog menni a lakásodba,elkér egy rakás ft,ot,kb egy hónap múlva befognak hozzád törni,és minden értékedet elfogják lopni.....

 

Sajnos ilyen világban élünk........!

Előzmény: Scotty73 (386)