amatőr Creative Commons License 2021.06.10 0 0 213557

Hahaha, azért, aki ismer, tudja, erős "fejben kontrollal" futok, szóval, PomPom-szerű célba érkezéseket vagy látványos megborulásokat nem tőlem kell várni. :) 
Merthogy ma a szigorú pulzusadatok (pánttal mentem) szerint valószínű, hogy nem voltam az utolsó, Z5 pulzustartományban, merthogy a 3*2 km-ek pillanatnyi max pulzusa 160 volt, a 2 km-es szakaszok átlagai meg 146-159 közöttiek, az utolsó km volt 159-es átlag. Merthogy végül is csak érzésre futottam a szakaszokat, hogy bírjam a harmadik duplát is, így aztán az első bevezetősebb km után igyekeztem egyenletes iramot menni a 2 km-ekben. 
Ez sikerült is, a 2. és a 6. km között a leglassabb 5:06 volt, a leggyorsabb meg 4:59, szóval elég egyenletes lett.
Viszont nem voltam a nagyhalál közelében, max az utolsó pár száz méteren ólmosodott be a láb.
Attól kicsit tartok, hogy az életkor, öregedés miatt, így 53-54 évesen valahol elvesztettem Petőfit, azaz a 180 körüli max pulzusomat... :) 
Mert ez az 5 perc/km tempó 160 alatti értékkel nem azt mutatja, hogy van még a raktáron 20 ütésnyi cuccos. :) 

Előzmény: O/O (213555)