Kelcsiapu Creative Commons License 3 napja 0 0 92693

Szia Miki!

😊

A derű fontos tényező a hétköznapokban is, mert tágítja az ereket, ami a hosszú élet titka, bár kevesen tudják, mert ritka! 😊

Nálam sajnos lemorzsolódott tavaly márciusban a covid miatti félelem okán két nyugdíjas kolléganő, így hirtelen egyedül maradtam vagy harminc céggel........ nyakamon a 2019. évi zárással......... nyár végére sem lett jobb a helyzet, így elkezdtem leépíteni, de már nem is bánom, mert éjjel nappal hosszú távon nem lehet dolgozni (lehet, csak nem szabad)........ mert az meg szűkíti az ereket........ 😊 Az adatrögzítéssel én is bőven kibékülnék, de nekem még asszonyom sincsen vagy 13 éve......... 😊 Viszont van három nagy kamasz fiúgyerek, akik kitöltik a nemlétező szabadidőmben az űrt (a zűrt)! 😊 Ezért volt eddig körülményes, a lassan egy éve a garázsban álló motorkerékpárom hadra fogása is........ de alakul a molekula! 😊 Ellenben nem elég "csak" egy motorkerékpár, a védőeszközök, és a felszerelés ára majdnem ugyanannyi lesz a végére, mint a motor ára volt, mire minden összejön........ 😊 Hiszen ami megelőzhető, azt igyekszem megelőzni........ mivel nem vagyok törhetetlen, viszont gipszben nem tudnék melózni, helyettem meg nem csinál meg senki semmit sem...... 😊

A linket megnéztem, de az nem jutott eszembe, hogy valaki "visszafelé" akarjon lovasítani. Viszont ha ezt tényleg így hivatalossá is lehet tenni, akkor már értem, hogy a friss jogsisoknak miért "szükséges" ez a lehetőség. 😊

Előzmény: Gzsm (92690)