Gosh! Creative Commons License 2021.06.09 -1 1 2298

Ember, kiestél a szerepedből.

 

 

1. Mondtam, hogy a sztereotíp rémképeiddel küzdesz. Menj terápiára ha nem bírsz velük.

2. Nem láttál semmit, mert háttal álltam neked, aki 30 méterről egy épület üvegportálján és szalagfüggönyén keresztül vaksiskodtál.

3. A plexi élsorjáját néztem meg egy ujjal, hogy gyári-e a plexi vagy házilag reszelt. Milyen feszegetéstől habzik a szád?

4. Szagoltam a motorod? Jól vagy? Látsz a vérnyomástól az agyadban?

Vártam kicsit a motor mellett, hogy ha kijössz az épületből akkor tudjunk beszélgetni, lett volna néhány kérdésem, mint használóhoz. Ez már nem aktuális, amíg a veszettségi oltásodat nem veszed fel a kommented alapján.

5. Nem kell a válaszodat névvel aláírnod. Főleg nem, ha a valós, hétköznapi másik nevedet írod oda, amit ráadásul nem is illik csupa nagybetűvel és felkiáltójelekkel írni. Beteg egóra vall.

 

Ha kijönnek a tüneteid attól, hogy ha valaki a nyílt utcán a gyalogos JÁRDÁN a motorod mellett álldogál és nézi, akkor ne hozd ki az utcára! Üldögélj otthon rajta és ott hoppmesterkedjél a családodat terrorizálva.

 

Magam részéről zártam a témát. A további bemutatkozásodra nem tartok igényt. Pííísz, jó motorozást.

Előzmény: Hestia1 (2292)