fulildi Creative Commons License 1999.11.12 0 0 373
Kedves Rézsólyom!

Őszintén szólva kicsit visszavehetnél magadból. Teljesen felesleges az Ágit frocliznod.
Amikor én megkerestem Őt, annak az az egyszerű oka volt, hogy nem akartam, hogy a gyerekemmel úgy bánjanak a kórházban, ahogy mindenhol rutinból teszik. Előszőr nem is volt nagyon szimpatikus az Ági (azóta jó barátok vagyunk).

A férjtől kapott pofonról csak annyit, hogy az én férjem sem akarta, hogy otthon szüljünk. Megpróbáltuk a dokival megbeszélni, hogy 1 nap múlva hazamehessünk. Azt mondta ki kell harcolni. Én meg azt mondtam, hogy a fene fog harcolni. Akkor menjek a Geréb Ágihoz volt a válasz. Hát mentem, és nem bántam meg.
A párommal elmentünk a tanfolyamra. Ettől kissé megpuhult, de még mindig nem volt teljesen meggyőzve. Viszont nem pofonvágott, hanem azt mondta, hogy tiszteletben tartja az elhatározásomat, hiszen nekem kell megszülnöm azt a gyereket. Ez a hozzáállás nekem jobban tetszik és hálás vagyok neki.ezért. Azóta küldött egy beadványt az ombudsmannak, amiben az otthonszülés jogát kérte. Hát harmadszorra már nem kellett győzködni!

Üdv
Fulildi

Előzmény: Rézsólyom (369)