buta Elizabeth Creative Commons License 1999.11.12 0 0 367
Ccsa, koszi a javitast es elnezest kerek Holisttol a tevedesemert.
Az okozta, hogy neki is akartam valamit irni es elkutyultam a neveket.Tehat:
Holist,
kb.ket evvel ezelott irt a Nok Lapja az indonez nagykovetrol, aki azota meghalt es csaladjarol. A kovet ur nagy magyarbarat volt, sok erdekes kulturalis kezdemenyezese volt ,meg a feltett fegyvergyujtemenyet is kiallittatta Pesten.Ami a mi szempontunkbol fontos, az az, hogy a lanya itt nalunk beleszeretett egy spanyol fiatalemberbe, aki meg a vallasat is megvaltoztatta a frigy erdekeben. Nos, az indonez leany ugy szult, hogy elkertek a korhazban a placentat, mert az o hituk szerint a placenta a gyermek halott testvere, "akit" illendoen el kell temetni. Ok urnat vasaroltak es a csaladi haz kertjeben az apa kotelessege sirt asni es eltemetni a "masik gyereket".
Rezsolyom,
helyesbitest adok kozre. Az elso, veletlenul Holistnak cimzett uzenet ONNEK SZOL ! Ha tehat beszkenneli a fenykepet, ugy lassuk a medvet !
Apropo, en nemcsak buta Elizabeth vagyok, hanem csunya is. de szarnyakat tudok kapni a parom szeretetetol es barki himnemu kedvessegetol. Es igazan csak egy csunya no tud latvanyosan megszepulni...
Ha on uriember, kerjen elnezest Gereb Agnestol ebben a topicban. Ha nem az, akkor inkabb turtoztesse magat. A moderalasi alapelveken tul legyunk kulturemberek, vitatkozni kell es lehet, de ez nem erv.Imadom Faludy Gyorgy verseit, bar a kolto nem a zsanerem.Garas Dezso is kivalo muveszunk es megsem egyamorozo tipus...Nem is baj,attol meg lehet valaki kivalo szakamber es imadhatja a munkajat.Most akkor kuld fenykepet vagy nem?
Előzmény: ccsa (366)