Sunup Creative Commons License 2021.05.31 0 0 171

"Nos ha valakinek olyan gondja van, mint amit leírtam, egy a lehetőség. Sikeresen a szervizzel beszéltem, tudtak tanácsot adni. Tehát a Lyd 111 riasztó, egyik pillanatról a másikra nem reagál semmi külső egységre. Csak kézi gombos utasítást fogad, de semmire nem riaszt. Csak akkor, ha közvetlen riasztást adok az egységről. Külső sziréna hiába lett kikapcsolva, azt jelzi, a rendszer bekapcsolt állapotban van. Semmivel nem tudtam kikapcsolni. Első körben a külső szirénát leszedni, nincs e beázás. Igaz nekem szabotázs védelme bekapcsolt, nem is tudtam lekapcsolni semmivel. Mire megsüketültem olyan 5 perc múlva elhallgatott. Ott semmitnem találtam. A szerviz tanácsa, próbáljak egy gyári alapbeállítást csinálni, majd a távirányítót  újra párosítani. Ha az sikerül, csak megkeveredett a rendszer. de sajnos nekem azt sem engedne és fogadta el, hogy bármit is lenullázzak. Akárhogyan csináltam, próbálta, a szeriz menübe beenged de ott semmi változtatást nem engedélyez. Sajons ilyen esetben, a készülék alaplapja zárlatos és a fő egységet cserélni kell. Azt javítani nem lehet. Vagy ha valaki tudja, de foglalkozik ilyennel"

 

A meglett a megoldás! A hálózati adaptert új 12V 1000mA-ra cserélni! Valószínűleg feszültség tüskék keletkeznek és ez zavar be a rádió jelek vételében.