geegee_ Creative Commons License 2021.05.31 0 0 1365

Nekem a négyká tartalom (Jutubos videók) akadva megy csak a gépemen.Mikor vettem kábé 4 éve, nem volt azért egy tetű lassú gép (12 magos AMD professzor, 8GB Ram, stb.), bár igaz, játékgépnek sem nevezhető (asszem csak kétgigás a videókarcsi), de hát na.És mégis szaggat rajta a 4K.Meg a monitor is csak 1920 x 1080, azon ha megfeszülök se fog megjelenni a négyszer akkora pixelmennyiség.Meg egyébként is nekem bőven szép egy igazi fullhádés film, és a fájlok mérete is még épp hogy kezelhető így.Nincs sok kedvem 8-10-15 gigás klipekkel vesződni, tárolni, szerkeszteni.De elfogadom, ha másnak más a véleménye, illetve eltérőek a lehetőségei.
A kamera Sony HDR-AS15, Steady funkció van a menüben, be is van kapcsolva, de sehol nincs benne halszem csökkentés, most néztem.Esetleg a látószög, de ott is csak 120 fokra van állítva.
Mindegy, kap még valszeg egy vagy két esélyt de csakis ház nélkül, (kicsit majd kendácsolni kell), mert a telefont elég macerás felrögzíteni, bár még azt sem adtam fel teljesen.

Előzmény: zotac (1363)