Ugly Bob Creative Commons License 2021.05.30 0 0 1115

Lehet h az vagyok de mint tudjuk a remény hal meg utoljára....

 

volt már sokszor,hogy nem érkezett meg a csomagom olyankor ha lehetett visszakértem

a pénzt persze volt olyan is,hogy addig csűrték csavarták a dolgokat míg nem kaptam meg

sem a pénzt sem a csomagom és ez nem az itthoni postával történt hanem a feladókkal.

 

Várjak várjak persze persze újra küldik stb... ok küldd újra mondtam én persze nem küldte

és kicsúsztam az időből,hogy reklamáljak.

 

Már csak 3 csomagot várok érdekes módon az egyik amiről már lemondtam mert a feladás

ténye van csak nyomkövetésben és semmi más,hogy úton lenne vagy hol jár olyan nincs

emiatt gondoltam el sem küldte csak dobott egy kitalált számot és kész... erre pénteken

megkaptam a státusza ugyan az a külföldi oldalakon sőt nem is látják, na ez ám az X akta!

 

és ami még érdekes ebben a dologban,hogy háromszor címkézték át mire ideért.

 

A kicserélőben nekem is áll egy csomag több mint egy hónapja egy meg még úton van de

a rendszer azt sem látja, szóval még várok remélek hátha.

 

A kicserélőben lenyúlják-e a csomagot??? hát szeretném azt hinni,hogy nem viszont van sok

olyan csomag ami rosszul érkezik cím nélkül név nélkül és hasonlóak ezekről a postások tudnának 

mesélni, nekem már vagy 3-4 alkalommal hozta úgy meg a csomagom a postásom,hogy nem volt

rajta a cím csak a város az irányítószám meg a telefonszámom de ő ennyiből tudta,hogy az az enyém

hozzáteszem nem tucat vezetéknévvel élek de ha valakinek tucat neve van a postása nem tudja

beazonosítani mert egyszerűen nem tudja akkor az ilyeneket visszaküldik a feladónak azaz sosem fogjuk

megkapni és erről nem a helyiek tehetnek, mint írtam már több alkalommal jött meg így a csomagom.

 

Szívesen szétnéznék ettől függetlenül a kicserélőben, hogy mit hogyan csinálnak :)

 

 

Előzmény: Boby913 (1108)