Bálint_ Creative Commons License 1999.11.10 0 0 169
En berontottam es mivel mar elegem volt az egesz final battle-bol(embereim kb 1/3 hp-n),Joe pedig beszolt, nem vesztegettem az idot, kb 4-5 golyo kellett neki, mint masnak ,es egy minimi-t dobott el.Meg arra is maradt idom hogy , a masik soldiert kinyirjam, aki mellete allt.
Viszont par ellen kinyirasa utan, mivel embereim mar alig alltak a labukon vissyafordultam , es csak ket napos gyogyulas utan jottem vissza az alagsorba Deidrannaert es a maradekert. Eleg rohejes volt , hogy Medunaban az elhoditott szektorokban ,meg mindig termelodott ellen, igaz csak 8-asaval :( Hala istennek ay eroteljesen kepyett milicia lekapta oket es mar nem kellett szenvednem veluk.Ja es ahanyszor visszamentem a palotaba, az elozoleg mar szettrancsirozott Eliot mindig ott volt feltamadva :(
A vegen Deidrannara elsore interruptot kaptam, ezert azt se tudom milyen fegyvere van, (Igor es Ivan ment hozza, es vette kezelesbe) negy golyotol o is vizszintesbe vagta magat...
Az tok jo volt hogy a vegen mindenki mondott egy kis monologot, (nekem 14 embert kellett vegighallgatnom :), de az epilogus eleg gyengusra sikerult...