rizso_ Creative Commons License 2021.05.24 -3 0 104431

Sziasztok!

 

Eladó egy 2021.05.20-án MediaMarkt-ban magánszemélyként vásárolt Nikon Z6 váz, 3 év hivatalos hazai garanciával. Új gép, 0 expóval, fóliás kijelzővel, tartozékai is bontatlanok, csak a jótállási jegy lepecsételése és egyúttal a fényképek miatt lett elővéve - illetve bevallom, kíváncsi voltam rá milyen kézbevenni a Z5/Z6 párost (az én kisebb méretű m4/3 vázakhoz szokott kezemnek már-már túl nagy).

 

Aki ezt a típust keresi, tudja mit kap, a Nikon egyik prémium kategóriás tükör nélküli full frame váza, telepakolva minden földi jóval: https://www.nikon.hu/hu_HU/product/digital-cameras/mirrorless/enthusiast/z-6#tech_specs

 

A doboz tartalma:

- Nikon Z6 tükör nélküli full frame váz vázsapkával

- akksi, töltőadapter, tápkábel

- USB C kábel

- nyakpánt

- kábelrendező?

- papírok, számla, jótállási jegy

 

CSERE/BESZÁMÍTÁS/RÁFIZETÉS MEGOLDHATÓ, mondd mid van, hátha...

 

Személyesen elsősorban Budapest 2. kerület Mammut és Budagyöngye környéke, de Budapesten belül valamennyire rugalmas vagyok, gyakran járok Szekszárd/Pécs felé is, illetve csomagküldés is megoldható (a vevő felelősségére, értéke miatt jobban örülnék a személyes átvételnek)! Bármi kérdés van, pü/mail/telefon! Komoly érdeklődő esetén kipróbálható, tesztelhető, nem zsákbamacska, csak hozz egy Nikon Z objektívet!

 

Irányára 450 000Ft (bolti ára 540 000-től indul).

Szériaszám: 6080981