szecsgeri121 Creative Commons License 2021.05.19 -4 1 104414

Sziasztok!

Eladó ez a MANUÁLIS Nikkor 180mm f/2.8 AI-S objektívem. Idehaza nem tudom mennyire ritkaság, nem igazán láttam sokat eddig belőle.

Állapota: külsérelmi nyomok találhatóak rajta, főleg a kihúzható napellenzőn, de az is csak a festékréteget érinti. 1980-as évek környéki objektívről beszélünk, legendás darab.

Belseje: tökéletesen ép, por, olaj és mindenféle gomba, vírus és baktérium mentes! Frontlencsén talán egy db pici hajszálkarc lehet, de én egyik képemen se láttam nyomát, észrevenni is elég nehéz.

Fókusza akár a vaj, nagyon finom és könnyed, kellően feszes.

Fém-üveg konstrukció, kb elpusztíthatatlan, 850-900g körül van a súlya!

Rekesz szépen jár, beugrasztós, a gép vezérli, a lamellák épek, minden rekeszérték tökéletes (f/2.8-f/32) Adok hozzá egy első és egy hátsó kupakot.

Eladás oka: vettem egy 80-200-ast, ezért keveset van a gépen.

Nagyon szerettem, tájképezni és makrózni használtam közgyűrűvel, de inkább másba forgatnám az árát.

MADE IN JAPAN!

Sn.: 364009

Háztól-házig futárral tudom küldeni, értékbiztosítva a vevő terhére és felelősségére, vagy megtekinthető Mikepércsen, egyeztetés alapján Debrecenben is.

Érdeklődni e-mailben: szecsigeri kukac gmail.com vagy telefonon a 06-harminc-5404132-es számon lehet.

ÁRA 70.000ft

Csere is érdekelhet, mondd mid van és egyezkedünk. :-) Csereár 80.000ft