Mincike009 Creative Commons License 2021.05.14 0 0 825

Szia,

 

köszönöm  :-)  

A behelyezés estéjén hirtelen hányás és hasmenés volt :-(  Éjjel csak forgolódtam . Fájt,feszített,görcsölt . Kedden sem volt javulás, ugyan ezek ...szerdán már "csak " öklendeztem reggel de aztán elmúlt. Azóta ez a tünet nincs. A hányinger csillapító, savlekötő nem használt ,  kijött kb 15 perc múlva ,pedig összetörtem. AZ éjszakák most sem tökéletesek.  Bal oldalra forulva ok  , de jobb oldalon nyom , szúr-kellemetlen. Hanyatt fekve meg rosszul leszek :-( 

Gasztróshoz időpont - maszek - 2,5 hét...  Itt és a neten olvasok utána addig mit és hogy. ...   Örülök ennek a fórumnak :-) 

Jelenleg babakajákat "eszem" ...  gyümölcspép,  milupa tejpép , fözelék , puding ...de muszáj utána ízesíteni kicsit  , mert naturon...brrrrr    De nagyon hamar eltelít - 1 kisüveges borsópüré 3x i étkezés... az ivás sem az igazi még, max 4-5 korty víz és tele vagyok .  talán 3/4 L megy le.  De gondolom jobb lesz ez is , mert az kevés .  

Neked mondták esetleg,hogy ne aludj a hátadon?    Nekem mondta az altatódoki , de hogy miért  ...

De jó olvasni , hogy mennyit tudtál fogyni :-)  

 

Előzmény: Lukréciaszanti (823)