Tiboretto Creative Commons License 2021.05.14 -2 0 104403

Sziasztok! Eladó sorba kerültek a következők:

Nikon D5200 váz - ELKELT
12.500 expóval, ami nem fog változni. Itthoni vásárlás, első gazdája vagyok, minden gyári tartozéka, doboza, papírjai, mindene megvan. Nagyon szép állapotú, mindig vigyáztam rá. Meike portrémarkolat van rajta (ezen nem találtam S/N-t), még ennek is megvan a doboza. 1 gyári és 2 jó minőségű utángyártott akksival adom. (ezek tapasztalatom szerint annyit simán bírnak, mint a gyári, itthonról rendeltem őket)

SN: 470164x

Ára markolattal és 3 akksival: 90e Ft

AF-S Nikkor 35mm f/1.8 G
kiváló fényerős objektív, szerintem nem kell bemutatni. Használtan vettem én is, hibátlanul működik, egy minimális festékkopáson kívül az arany feliraton, semmi baja. Első-hátsó sapka és napellenző, doboz és szütyő is jár mellé.

SN: 217081x

Ára 40e Ft 35e Ft

Sigma 17-50mm f/2.8 EX DC OS HSM - ELKELT
2018-as Media Markt-os vásárlás, második gazdája vagyok, por, karc, gombamentes, én végig UV szűrővel használtam. Első-hátsó sapka és napellenző, doboza, puha tokja, papírjai, mindene megvan, tökéletesen újszerű állapotú. Eredeti számláját is át tudom küldeni emailben (én is úgy kaptam).

SN: 1595283x

Ára 85e Ft

A feltüntetett árak egyesével értendők, a szett egyben 200e Ft-ért elvihető.
E-mail címem publikus, képeket szívesen küldök. Személyes átvételt preferálom, Székesfehérvár, Budapest, Tata útvonal mentén, előre megbeszélt időpontban.

Előzmény: Tiboretto (104366)