Alexa30 Creative Commons License 1999.11.06 0 0 125

Hogy mik történnek!!!!!

Tegnap nálam volt a Szerelmem.Mármint az ex. Igaz, csak 1 órácskát, ha maradt, de nagyon klasszul tudtunk beszélgetni.Szerintem nagyszerűen alakul a viszonyom a régi kedvesemmel:)))(..hogy ontopic legyek).A szeretetteljes, baráti hangvétel már adott. Azt hiszem, egyelőre időre , gondolkodásra van szüksége neki is, nekem is...és még akármi is lehet.Lehet, hogy az egész idővel valóban "csak" barátsággá fog alakulni, de én talán ezt sem bánom. Szeretem és érzem hogy ő is engem. Még nem tudom,mennyire van rám szüksége...de szerintem épp ezen gondolkodik, mikor van rá ideje:))
Bárhogyan is legyen tovább, most nagyon boldoggá tett a látogatásával.

És még valami érdekes történt:
Még nem irtam róla, de tény, hogy nekem is nagyszerű, sőt, kifejezetten baráti a viszonyom a volt barátaimmal.Kivéve egyet. Eddig.Annak 4 éve lett vége, és azóta max. ha köszönő viszonyban voltunk, ő akarta igy.Egészen szintén tegnapig.Összefutottunk, és mintha kicserélték volna...beszélgettünk az utca közepén, és nem akart elengedni...este hivott telefonon, hogy mikor találkozhatnánk, stb...Azt hiszem, megtört a jég:Úgy tűnik, mostmár minden volt barátommal jó a kapcsolatom:))))Azért ez szivderitő, nem igaz?Az élet annyi meglepetéssel szolgál, ilyenkor döbbenek rá, milyen sokat tartogathat még!!!!!