zombi112233 Creative Commons License 2021.05.12 0 0 6391

Nem tudták javítani. Igazából nem is volt opció, csak reménykedtem, hogy hátha. Mikor hívtak, hogy lassan kész lesz, szóltam nekik hogy szedjék ki ők helyettem, mivel azért több hengerfej volt már a kezükben mint nekem. Lehet hogy korábban már írtam, de ők mondták, hogy ezek be vannak öntve a hengerfejbe, cserélni nem lehet, úgy kiegyenesíteni hogy normálisan ellássa a funkcióját meg lehetetlen. Főleg hogy a lapátok is oda vannak. Azokat nagyjából ki tudtam egyenesíteni és rögzítem teljesen nyitott állapotban, így az autó nem fog váltogatni az üzemmódok között. A videókat megnézettem pár emberrel, több szem többet lát és több agy többet fog fel alapon :), és igazából mindenki azt mondta hogy problémát nem fog okozni, a lényeg pedig jelen esetben ennyi, mivel helyre hozni nem lehet. Egyértelműen korábbi szelési, illesztési hiba miatt mentek tönkre a lemezek. Rossz helyre lettek bevezetve. 

 

Az injektornál pedig igazad van, a felújítót idézőjelbe kellett volna rakni, mert csak tömítés készletet vettem. Nincsenek valami fényes állapotban amik rajta vannak. Szétszedni nem szeretném, mert azért azt már nem merem bevállani. :) Működni működtek eddig. 

Előzmény: Törölt nick (6390)