Törölt nick Creative Commons License 2021.05.09 -2 3 288

Tegnap érdekes dologra vett rá a párom (lány tag) . Kicsit berugtunk, kB bezuhantam az ágyba. Hason fekve egyszer csak arra "eszméltem", hogy rám feküdt,  és elkezdett rajtam mozogni, mintha dugna. Először furcsa volt, de bele mentem, felvettem én is a ritmust. Egyre jobban felizgultam, egyszer csak feltérdelt, megfogta a derekam , felhúzott pucsitós pózba, és elkezdett keményen "dugni". Olyan vadul tette, hogy közbe a fejem folyamatosan az ágytámlába verődött. Én élveztem. Aztán rám hajolt, el kezdte puszilgatni a hátam, s egyre csak ment lejjebb és lejjebb. Fenekemhez érve el kezdte picit harapdálni, közben a faszomat verte. Egy idő múlva a segglyukamat kezdte csokolgatni, nyelvével tágítgatani(?). Hihetetlen érzés volt. Aztán újra feltérdelt, s bedugta az ujját. Az nem nagyon jött be, gyors elhuzodtam tőle. Erre visszahuzott, megint el kezdte vadul imitálni hogy dug, megint ellazultam, élveztem a dolgot. Aztán egy vadabb mozdulatot közepette, újra bedugta az ujját, nem tudtam elhuzodni, így is teljesen az ágytamlához voltam már szorulva, s konkrétan elkezdett baszni az ujjával. Kellemetlen volt, de mellette iszonyúan izgató is, ahogy hallottam, hogyan élvezi. Egy idő után amikor már nagyon kellemetlen volt, megállítottam. "Hálája jeléül" szájával végzett ki.

 

Érdekes éjszaka volt, egyszerre brutálisan élveztem, egyszerre kellemetlen volt. Meg ma kicsit furán érzem magam, mintha elvesztettem volna a fenék szüzességemet...

 

Nem gondoltam volna hogy a barátnőm erre izgul, hogy engem megbasszon. Magamról se gondoltam volna, hogy valamilyen szinten élvezném. Ma sokat gondolkodom azon, hogy valami felcsatolhatoval megengedném e neki hogy megkúrjon. Kicsit az igen felé hajlok...

 

Volt már valakinek hasonló tapasztalata?