sanyi2828 Creative Commons License 2021.05.01 0 15 66

5 éve volt egy barátnőm 19 éves Evelin akit az anyukája egyedül nevelt. Az anyukája egy közvetlen kis kedves pörgős nő volt, teljesen átlagos, mindenkivel kedves volt így velem is. Akkoriban nem történt köztünk semmi, de miután szakítottunk azután is volt, hogy rám írt névnapomra, születésnapomra. Kb 50 éves, kis test, kis mell, átlagos arc. Legutóbb amikor tavaly októberben felköszöntött akkor elkezdtünk beszélgetni messengeren. Úgy alakult, hogy napokig húzódott a chatelgetés, szóba került már minden általános dolog is. Akkor még nem merült fel bennem semmi, csak azt hittem a sok éves magány után élvezi, hogy valakivel egyáltalán beszélgethet. Aztán mikor már hetek óta beszélgettünk sokszor átment flörtölésbe, mindig tartottam benne a lelket, hogy egy aranyos dögös nő és biztosan fog magának még valakit találni. Egyre komolyabb témákba is belemerültünk idővel, így a szexualitásba is. Elmondtam neki, hogy nagyon élveztem a szexet a lányával, nem igazán volt tabu köztünk, nyugodtan beszélgethettünk mindenről. Sokat is kérdezett, hogy Evelin kielégített-e mindig, már eleve ezek a témák nagyon izgatóak voltak és jókat maszturbáltam rá. Aztán egyszer felajánlottam neki, hogy találkozzunk egy éjszakára. Senki nem fogjam megtudni, mindketten függetlenek vagyunk miért ne tehetnénk meg. Hetekig fűzögettem mire végül igent mondott. Érdekes volt visszamenni a családi házukba de, hogy ezúttal nem Evelinnel fogok szexelni hanem az anyjával. A ház ugyanúgy nézett ki, az anyukája se változott semmit. Jó falusi szokás szerint pár pálinkával kezdtünk bátorításként majd megtörtént a dolog. Végig szexeltük az egész lakást és bár nem akart belemenni végül megtudtam győzni, hogy Evelin ágyába is csináljuk. A szex átlagos volt vele, de maga az egész körítés rendkívül izgató volt. Utána még egy alkalommal találkoztunk akkor az autóban csináltuk, majd végül megszakadt a kapcsolat.