Bálint_ Creative Commons License 1999.11.03 0 0 157
Én ha tehetem minél több merc-cel megyek , de ez persze max 6 volt eddig , mert két squad az luxus lenne.
Az állandó embereim kb: Custom, Grizzly, Igor, Buns Az olcsó doki a végéről (nem jut eszembe a neve, fiatal jól szituált dr valami :),meg az angol mesterlövész csajszi nem tom a nevét

A másik csapat: Ivan, Lynx, Shadow, Raven, Trevor
Magic, meg meg vagy ket ilyen nagyfiú, de ezek közül mindig csak 6 attól függően hogy ki ér rá...
Ja és még van Dimitri de vele általában csak repair...

Ja és nekem a Custom mercem talán a legbénább az összes közül valami 88-as markmanship- je van gyenge mint a harmat, de jo a mechanical-ja
az explosives-e, és aránylag jól kötöz.És menő a hangja :)) Tök jól gurgulázik mikor torkon lövik :)
Egyébként én lusta voltam bármit is eladni, igy is bőven van pénz , és most már a végére kezdek ott tartani hogy lexivesebben szitává lőnék minden civilt aki akadékoskodik :)
Mit pampognak amikor azon szenvedek hogy a nyomorult országukat felszabaditsam :))
Amultkor is grummban el mertem venni a fickó házából egy toolkit-et, erre beszólt , majdnem annyi lett szegénynek :)
Lehet hogy nem lesz ezeknek jobb ha kiirtom a kiralynénit, kapnak helyette egy másik diktátort :)