Kwisatz Haderach Creative Commons License 1999.11.03 0 0 152
ja az "én" C-7-em a kétféle scope, barrel extender, meg a rod&spring kombináció...ez a rod&spring egyébként nagyon tuti! 'asszem megpróbálok minden emberem fegyverére rakni egyet

más
ti hány embert mozgattok?
bár ez lehet hogy hülye kérdés, mert még nem értem a végére
nekem a legnagyobb csapatom eddig hat főből állt
a kedvenc összeállításom egyébként csak 4 fős: custom, Scope, Ice, meg Spider (őt valamiért kedvelem), illetve bocsi, ha nyitogatni is kell viszem Steroidot is

a múltkor volt egy tök élvezetes csatám, komolyan, nagyon tuti volt
tudni kell, hogy a custom mercem egy szikével simán felvágná az ereit, mert 0 a medical képessége(tudom, tudom, jó nagy hülyeség)

és a múltkor belementem egy kb. 15 fős ellenfél különítménybe, persze éjszaka, hogy azért legyen valami esélyem egyedül :)
most ebbe az a veszély, ha a korai szakaszban elkapják a túlerővel egyszerűen szétapossák

micsoda harc volt! olyan voltam mint a prérifarkas a bivalycsordával, lopódzkodás-megközelítés-belemarás-visszahúzódás ezt már fékevesztett-csörtető rohanásnak is lehetne nevezni :)

volt úgy hogy 3-5 körig látótávolságon belül téblábolt az ellenfél, a mercem meg csak nézte őket a fűből és várta a pillanatot

más

volt már aki megadta magát? olvastam azt is, hogy nagyon sok rocket roflet össze lehet szedni egy megadás után, ha az ember meg tud szökni :)

na, "röviden" ennyi

Előzmény: Bálint_ (150)