Bálint_ Creative Commons License 1999.11.03 0 0 150
Hali!

Nekem is a C-7 a volt a kedvencem, de mostanában
(már csak Meduna van hátra ,46. nap) kezdek leszokni róla, mert még fejre is nevetségesen keveset sebez.Úgyhogy erősen kezdek átszokni a 7.62mm Nato töltényt használó puskákra.A mostani legjobbak amivel találkoztam, asszem az FN-FAL és az M14.
A fegyverek állapota nálam általában nem megy 95% alá nem tudom ti hogy csináljátok...Arra kell vigyázni hogy azember ne szivjon be gránátokat és egyéb robbanótölteteket mert akkor a nálad lévő összes cucc jelentősen amortizálódik.A bloodcatok szerintem egyáltalán nem jelentettek problémát, én csak egyszer szivtam, de akkor elfogyott minden kötszerem és súlyosan sebesülve vonszolódtam hazafelé amikor megtámadtak.Na az kemény volt.Aztán a fészek kiirtása duck shooting volt.A fegyvereknek meg kutya bajuk se volt...
Nem tudom mennyire elterjedt,de a kék és a piros lövedékek között az a különbség, hogy a kék sokkal nagyobbat sebez ha nincs a delikvensen páncél (nálam 5.56 -os sebzett már 98-at is fejbe, nem volt szép látvany) viszont ha van rajta akkor soxor semmit sem.Viszont a piros AP ammo joval kisebbet sebez ha nincs páncél ui. átlukasztja a testet páncélostul (mig a kék szétnyílik és roncsol), ez egyébként soxor remekül látható is, a golyó továbbrepül.Többször volt maár hogy két egymás mögött álló ellenfélnél a másodikba is sebzett.Mindenesetre cicusok ellen sokkal hatásosabb a kék ammo, emberek ellen pedig ált. semmit sem ér.Egyébként nem tons of gunsban játszom, STEYR AUG-nak még hirét hamvát sem láttam, de gondolom valami M24 féleség lehet...
Egyébként fedezni tuti kombináció a következő:
C-7, Laser scope, tavcső, bipod,night goggles.
Hasalva a tetőn tuti, Mike annyit sem mondott fapapucs.A fegyvere pedig semmit nem ér...