Gyenyi Creative Commons License 2021.04.30 0 0 26926

Tegnap néztem a Romát, és sírni tudtam volna. Ezek a kutyaütők vertek minket ki? Hihetetlen. A statisztikák alapján nem voltak rosszabbak, mint Amszterdamban. Sőt! Az első félidőben jobbak voltak, vagy a United volt rosszabb, mint mi voltunk. Az kiderült, hogy, ha hátrányban vannak és nekik kell játszaniuk, akkor védelmük átjáró házzá válik. Így még inkább kár, hogy Tadic kihagyta azt a 11-est. Az is igaz, hogy, míg a két meccsen ellenük mi voltunk roppant pechesek, most nekik volt okuk panaszkodni. Kiesésünkben fontos szerepe volt annak, hogy harmadik kapusunknak kellett szinte bemelegítés nélkül védenie. Náluk a meccs jó részében a második kapus védett, és 2-3 gólban benne is volt. Nem cserélném el Scherpennel. Külön pechjük, hogy már a szünet előtt háromszor kellett cserélniük. És, ha a 4:2 11-ese, 11-es volt, akkor Rómában Tadicnak is 11-est kellett volna kapnia, mert az még inkább 11-es volt. Itt semmi nem történt. És a 4:2 után esett teljesen szét a Róma. Na mindegy, nem sajnálom őket, mert egy ilyen antifocit játszó csapat ne jusson a döntőbe! A másik visszavágó még izgalmas lehet. Mindenesetre nekünk is és a holland focinak is jobb, ha a MU nyeri a kupát.