rOver Creative Commons License 1999.11.01 0 0 3537
Csak nehany reakcio az eddig elhangzottakra.
Sajnos elhangzanak itt nagy baromsagot, hirtelen felindulasban [enyhito korulmeny ;-)] En is irtam ilyet pl. amikor lehulyeztem Johnny Bravo-t, akit ezennel megkovetek [jaj majdnem megkovezeket irtam ;-)]. Ez egyebkent nem azert volt, mert azt mondta, hogy Irvine jobban megerdemelte a VB cimet (nem tudom mondott-e ilyet) hanem azert mert nagyon nem ertettem egyet nehany korabbi hozzaszolasaval.
Szemely szerint en nagyon igazsagosnak tartottam, hogy a csapatcim a Ferrarihoz kerult, jobb csapat volt iden mint a McLaren. Foleg a boxban. Es fonntartom, hogy Hakkinen jobban megerdemelte a VB-cimet, mint Irvine. Persze aki makepp gondolja nem biztos, hogy hulye vagy elvakult. Lehet, hogy csak nem ert az egeszhez. ;-) Bocsanat ezt nem hagyhattam ki.
Schumacher 1.: Azzal kapcsolatban, hogy Schumacher nem hajtott volna szivvel-lelekkel a gyozelemert, de talan egy picit (vagy nagyon)rosszul esett volna neki, ha Irvine viszi el a sikert.
Schumacher 2.: Volt itt egy hajmereszto fejtegetes arrol, hogy Schumacher atlagosan 8, Hakinnen pedig atlagosan 4,70valamennyi pontot szezett. Nem olvason el megegyszer, eleg nehez volt lenyugodni ;-)) Szoval kedves Pilota. Ha Hakinnennek az osszes idei versenyet szamolod, akkor Schumnachernek miert csak a baleset utaniakat. Szerintem igy is Schumacher nyert volna, bar valoszinuleg nem ekkori folennyel. Persze ettol meg nem lenne ertelme a dolognak, de nem lenne ilyen feltuno, hogy at akarsz minket verni ;-)

Vegul pedig Greg Moore balesetet en is szomorunak talalom, tegnap neztem, azaz inkabb csak hallgattam a verseny veget, es eloszor egyszeruen nem hittem el.

Fontos, hogy erdekesebbe tegyek a F1-et, tobb legyen az elozes, izgalmasabbak a versenyek, de ez soha nem mehet a biztonsag rovasara.