mekklátja Creative Commons License 1999.11.01 0 0 149
Kedves BBF!

Én ezt írtam: "...értsd: a '94-es választásokon részt vevők mintegy 44-45 százalékáról, pontosan nem emlékszem,..."

A te adataid szerint 11,52363-12,52363 százalékot tévedtem, ami - ha figyelembe vesszük a "pontosan nem emlékszem" kitételt - nem hiszem, hogy nagyzolásnak nevezhető.
:-))

Így van, rosszul emlékeztem, ezennel előbbi beírásom inkriminált részét - beismerve tévedésemet - az alábbiak szerint módosítom:

"Én a magam részéről azzal semmiképpen sem tudok egyetérteni, ha valaki nagy gőgösen a magyar társadalom "egy jelentős részéről" - értsd: a '94-es választásokon részt vevők mintegy 32,47637 százalékáról, pontosan nem emlékszem, de a '98-as választásokon részt vevők nagyobb részéről, mint amennyien a Fideszre szavaztak - nemes egyszerűséggel kijelenti, hogy "lelki értelemben vett szellemi nyomorék". Nem vagyok benne biztos, hogy Bencsiknek megvan az az erkölcsi és szellemi fölénye, hogy ezt megtehesse. De még ha meg is lenne..."

Így már, remélem, neked is megfelel, kedves BBF és érdemben is hozzá tudsz esetleg szólni a kérdéshez, ha akarsz...

Én a választáson részt vevők ilyen arányával szemben is elítélem a szóban forgó kijelentést.

Előzmény: BBF (145)