parádé11 Creative Commons License 2021.04.23 0 0 39

Sziasztok! Vannak hatásos kezelések, ne legyél depressziós, ez még nem a vég! Megjártam én is a poklokat, kibtudja mit hoz még a jövő 22 éves vagyok csak. Nekem több hullámban jött a betegség, már jó pár éve kínlódok, talán eddig három mélypont volt, háromszor újult ki, lett rosszabb. Úgy gondolom utólag a feszegetés miatt, külső behatás miatt újulhatott ki. Tanulság ha egyszer megáll a folyamat úgy vigyázz rá mint a szemed fényére!! És ne feszekesd, csak szimplán használd! Ha nem használod rosszabb lesz. Észrevettem, hogy ha pihentetem huzamosabb ideig, akkor mintha kisebb lenne és keményebb. Ez a betegség lényege is elvégre, elveszíti a ruganyosságát a szerszám. Szóval használd rendszeresen! Ami nekem segített az az acetil l carnitin, dózist megtaláljátok neten. Fájdalmat egyértelműen csillapítja, megszűnteti. És szerintem a gorbuletben is segít! Próbáld ki mindenképp! Q10 re is vannak tanulmányok, azt most szedem igaz picit kevesebbet mint az előírt dózis, meglátjuk. Amit szintén nem régóta használok, de feltűnően jó az a pelo pumpa! Nem kell drága 5.000ft napi 2x 10p. Nagyobb nyilván nem lesz de nekünk segít. Óvatosnak kell vele lenni, nem szabad addig szívni míg már fáj!! Ez is mint ahogy a karnitin a fájdalmat is csökkenti és lazítja a péniszt. Visszaadja a rugalmasságát, sokat remélek tőle pár hetes tapasztalatom van csak ezidáig de az pozitív! Féléves kutatás van róla 30 emberből 21 nek kisebb lett tőle a görbület! Ha kúrálni akarod magad otthon: Acetil L carnitin, E vitamin, q10, pénisz pumpa 2x 10p naponta és imádkozz minden este, hogy segítsen ki a jó Isten a bajból!  Remélem mindenki aki ezt olvassa meg tudja őrizni szerszámának funkcióját, itt nem a kinézet számít, hanem, higy tudj szexelni. Egyébként a görbe peloval szét tudod döfni a csaj g pontját 😉 persze nem mindegy, hogy mennyire görbe és mi ezért küzdünk! (Potaba tapasztalatot meghallgatnék).