smithi19791227 Creative Commons License 2021.04.22 0 0 42651

Tisztelt Forumozok!

 

kb.ket eve nem tudom pontosan, irogattam ide mikor fiam megkapta a tavcsövet.azota mar a fotozasnal tart.nem unta meg azota sem.ugy nez ki megerte megvenni a tavcsövet.segitsegre lenne szüksegünk megint.a fotozast egy google pixel 4a val csinalja.van egy olyan dolog hogy kepeket amiket csinal a telefonon kristaly tisztan latjuk,2-3 megabajt közti nagysagban.de viszont amint lementjük a szamito gepre,par szaz kilobajtos kepeket kapunk rossz minösegben.nem minden keppel csinalja de a legtöbbel igen.miert van ez???masik kerdesem miert mas meretö minden fenykep ha a maximalis beallitason van a telefon fenykepezöje?1-3 mega közöttiek a kepek.miert nem nagyjabol ugyanakkorak?bocs engem nem erdekelnek telefonok,digitalis dolgok nem vagyok szakertö.mellekelek ket kepet amit szamitogepre mentettünk a telefonrol.egyik szep jo meretü kep,masik kicsi meretü rossz minösegü.ugyanazzal a a mar emlitett telefonnal keszült.telefonon minden kep tiszta es jo minösegü.miert van ez?elöre isköszönöm a segitseget.