Törölt nick Creative Commons License 2021.04.20 0 0 65

de azt a benyomást keltetted: "Az alábbit személyes tapasztalataim alapján írtam, nem csak a levegőbe beszélek. "

 

"Amúgy átestem egy Kundalini-ébredésen, ami bár nem ugyanaz, mint a Tantra, de azért sok a párhuzam, ez alapján bátorkodtam hozzászólni a témához. És ne haragudj, de a hozzászólásaid hangneme eddig nem éppen nyitott vagy elfogadó szemléletről tanúskodik, tele van általánosításokkal és előítéletekkel."

 

hát képzeld, én is átestem pár dolgon, és azért írom azt amit írok. én olyanokon estem át, ami miatt ilyeneket írok a tantráról. akkor most melyikőnk esett nagyobbat?

szerintem te semmi lényegesen nem estél át, téged az orrodnál fogva vezetnek. vagy mesélj már a kundalini ébredésről. engem ez érdekelne. kár hogy nem hiszek ilyenekben, mert egyáltalán semmi köze nincs a szexnek a megszabaduláshoz. legalábbis ha kicsit is helyes úton járnál, akkor nem ezekről hablatyolnál, hanem a moralitásról, a tiszta szívről meg ilyenekről. alapból kuka, aki a szexszel közelíti meg a megszabadulást. és ez igaz a húsevésre és egyéb tisztátalan dolgokra is.

 

Előzmény: Dumuzzi (64)