kbarack Creative Commons License 1999.10.29 0 0 265
Udv mindenkinek. En egy uj vagyok, de megakadtam a temanal. Harom gyereket szultem mar 9, 4 év 8 hónaposak van tapasztalatom...Szerintem mindenki ugy szuljon, ahogy akar, semmit se er a kulonfele hokuszpokusz amikor fajasok vannak ugyis (ha engedik es ha nincs komplikaciok miatt orvosi ellenjavallat)mindenki megprobalja osztonosen a legtermeszetesebben atveszelni a helyzetet. A szulesben nem a kitolas a legszornyubb(tapasztalataim szerint) az olyan gyors hogy 2-3 nyomkodas, hanem a tagulas. Tehat a legfontosabb a kornyezet: emberek, targyak. Elso ket esetben "hazgyari" szulesem volt a maga borzalmaival(nem reszletezem) a harmadik esetben magankorhazban (nevet nem irok nem reklamozom) szultem sok penzert, de ajanlom mindenkinek figyelmebe keressen ilyen lehetoseget, aki penzert meg todja valtani a problemait. Egyenlore sajnos TB-sen nem hallottam olyan lehetoseget, amit egy lapon lehetne emliteni az utolso szulesem korulmenyeivel. Bocs hogy ilyen hosszan irtam, majd belejovok es korlatozom magamat.