Törölt nick Creative Commons License 2021.04.17 0 3 66967

Sziasztok!

Sajnos megint van egy kis csavar a történetben, mert időközben gyógyszermérgezés okozta kontakt dermatitisz lépett fel nálam, de jelenleg fingom sincs - és az onkológusnak sincs, hogy melyik gyógyszer és milyen kombinációban okozta ezt.  Így most az van, hogy a legfontosabb, és évek óta szedett Nevibolol marad, a Clexane marad, és a Nolpaza is marad. Minden más gyógyszer - Capecitabine,Emetron, Berodual, Cerucal, Diclac, Tramadol, Curidol, Coderit - egyelőre elmarad.

Megvárjuk, hogy milyen gyorsan és minőségben szűnik meg a kiütés, és aztán fokozatosan visszatérünk a szedésükre.

Így rá lehet jönni, hogy melyik okozta a gebaszt. Lázam, hányingerem nincs, közérzetem jó, nem is viszket a kiütés.

Ellenben a laborértékek nem ilyen rózsásak: a Neut 88, a CRP 97, mindegyik emelkedett. A máj értékeit nem ismerem, mert azt nem kért a sürgősségin az orvos. Vajon miért? Ki érti. Viszont legalább nem életveszélyes a helyzet, mert kontakt dermatitisz esetén igen alacsony a halálozási érték. Úgy hogy ezt a kaporszakállú megint benézte. Küldenem kellene neki egy Orvosi lexikont, hogy abból keressen már ki egy valamit, amit nem élek túl, mert ez így csak huzavona játék. Igaz, én szívok vele, de Ő sem áll jobban, mert még mindig itt vagyok, pedig már a pokolba kivánna.

Húúú, sok voltam, bocsi.

Mindenkinek jobbulást!