Bajakörnyékisrác Creative Commons License 2021.04.10 0 0 70

Ne haragudj , hogy kései a válaszom , de ahogy láttam errefelé nem nagy a forgalom. Szomorúan olvasom , hogy nem csak én jártam rosszul... Valamilyen szinten még rosszabbul is jártál , mint én. Igazából nálam az is bonyolítja a helyzetet , hogy a péniszem valamiért a műtét után "visszasüllyedt" , és emiatt annyira rövid. Elméletileg ki is kellene emelni , de értelmét annyira nem látom , mert tapintani lehet hogy formára sem normális. Aztán meg ha még sikeres is lenne , sikerült úgy megcsinálnia a doktor úrnak , hogy több helyen szinte teljesen érzéketlen a felülete. Nem beszélve hogy mivel kellett "alkatrész" az újraépítéshez , még körülmetélést is végeztek. Emiatt sem találom érdemesnek az egész procedúrát. Ezen segíteni már aligha lehet. A plasztikáztatás jól hangzik , de sajnos a családom devizahitel károsult 2.5 millió után (amit 2007-ben vettek fel) , most közel 7 milliót kérnek , úgy hogy nem volt törvényes a szerződés. Tavaly kilakoltattak , most albérletben vagyunk. A hó végén örülünk ha van pénzünk kenyérre. Már fordultam több helyre segítségért (adtam rádióinterjút , írtam a rendőrségnek , az Ökumenikus Segélyszervezetnek és még sorolhatnám) , de sehonnan nem érkezett olyan válasz amivel előre tudnánk indulni. Szóval még ha "long shot" is , de előbb fogok külföldön keresni megoldást , még ha a járvány miatt várnom is kellene. Bár ha belegondolok , hogy krónikus beteg édesanyámnak hogy adnak időpontokat és mennyire foglalkoznak az átvert bajba került emberekkel , még külföldről is előbb adnak választ. Kérem ne haragudjon senki a véleményemért , de ennyit arról hogy senkit nem hagynak bajban. Már csak az amit Te meséltél , nem méltó egy emberhez sem. Látatlanban is merem mondani , hogy nem tettél semmi rosszat soha és mégis ilyen bánásmódban részesültél/részesülsz. Nem értem minek kell az egészségügyi biztosítás és a közellátás , ha gyakorlatilag semmi valóban hasznos dolgot nem csinálnak. Nyilván ha kisebb vagyonokat lerak az ember , azonnal történik valami. Eléggé elszomorító hogy a modern polkorretségre törekedő világban lehetséges hogy ilyenformán megtagadják az embertől az egészséget , de nem folytatom , mert a végén még valaki visszaküld valamelyik szülőmbe. Megadom az e-mail címem: kenguru13@freemail.hu Mindenesetre szívesen meghallgatom a Te történeted is , mert Te már végigjártad a szenvedés ösvényét. Igazán kedves Tőled , hogy segíteni akarsz! Válaszodig is minden jót kívánok!

Előzmény: nincsvelemenyem (68)