Tsaby Motors Creative Commons License 2021.04.08 0 0 45774

Kösz, de ez tényleg csak egy LEGO feladat volt.

Csak a szerkezet régi (persze rendbe lett szedve) és a hátlap lett a gyári automatához valóról a kézihúzóshoz illő lapos verzióra cserélve.

A gyári automatától szerkezetben, szíjban, lünettában és a dátumtárcsában különbözik.

Nekem amúgy talán egy fekete-fehér Daytona volt a legdrágább órám. De nagy is volt...meg egyszerűen nem éreztem a magaménak valahogy, pedig gyönyörű óra.

Számomra az órák leginkább érzelmi kötődést jelentenek, az oroszok meg különösen a szívem csücske. És mivel valamely génhiba miatt abszolút immunis vagyok a sznobizmusra egy öreg, kopott POBEDA is ugyanazt jelenti számomra ha hozzányúlok, mint egy neves svájci jószág.

Nem beszélve arról, hogy egy-egy szovjet-orosz szerkezethez kismillió féle tok, számlap, stb. variáció létezik, így megvan a lehetőség a testreszabásra.

A VOSTOK Amphibia pedig nyugaton is ismert, mondhatni legendás ketyegő. A megjelenésekor pl. a tömítési megoldásaival iskolát teremtett.

A korabeli nyugati nagy gyártók ugyanezt a nyomásállóságot drága, nehezen szervizelhető, bonyolult megoldásokkal érték el.

Előzmény: bilek (45773)