kavicsos64 Creative Commons License 2021.04.07 -1 1 34268

Eddig nincs baja a virágoknak az előbb néztem ! Megemeltem kb 2 méterre a szórófejeket ,így  fentebb lévő virágok is jobban lesznek védve . De úgy tűnik hiába volt jég a fákon fentebb sem látni fagyás nyomot eddig ,pedig csak kb közép részig volt tiszta jégcsap a fa-fák ! A sprés fű öntöző fejek nem nagyon drágák slaggal is lehet a kert közepén kiépíteni szórófej állványokat . Kicsi vizet adnak csak de én felfúrtam a fúvókákat 4,5 mm-re és a sugár bontását is kitekertem így a két fej elviszi szinte az egész kertemet ! 3x6 tőke szőlőt ,két őszibarackot a cseresznyét ,sárgabarackot és a szilvát ,egy körtére nem megy de az úgy is csak 3 veder körtét ad ,törpe fa . Szélességben 18 métert tudnak ,megemelve még többet 20 métert terít egy egy fej ! Már csak a széllel kell megbeszélnem ne fújjon ! Ki fogok találni valami vas álványt amit jobban lehet tájolni ,meg még van egy 3 fejem is ,még azt is elbírná a szivattyúm ! Colos csövön van a fejekhez vezetve egy káma szivattyúról és kútból megy a víz . A fejek szektorosak de most ki van véve a szektorjuk és körbe járnak . Kb 7 órát ment a víz mire a jég lepotyogott a naptól meg a víztől .

Előzmény: k.ipse (34267)