bogabi21 Creative Commons License 2021.04.06 -2 10 119615

Megköszönve a segítségedet, nem tudok megjegyzés nélkül elmenni azon mondatod felett, hogy: ...de aki utólag kezd el gondolkodni...hogy hoppá a kombi nem vált be....akkor?

 

Honnan ez a prekoncepció? Szerinted mindenki maga telepítette újonnan a jelenleg használt fűtési rendszerét? Olyan eszedbe sem jut, hogy házvásárlást követően adott egy helyzet? Én megpróbáltam egy problémának utána menni, és mivel nem vagyok fűtésszerelő/gázkazán szakértő, hát beírtam ide a fórumba. Gondolom, ezért van a fórum. Nem ez az épületgépészeti szaklap, ahol minden cikket szakértők írnak (jóesetben). Ez a prekoncepció olyan, mint amikor beállsz egy parkolóba, de csak úgy van hely, hogy a lábad közé kapod az elválasztó csíkot - kijövetelkor meg már elálltak mellőled, és az önérzetes autós kolléga nekiáll osztani az észt arról, hogy mekkora bunkó vagy. Eszébe sem jut, hogy amikor beálltál, csak így lehetett megoldani. És akkor még Te voltál a jófej, hogy nem hagytad kárba veszni az adott parkolóhelyet, ha már a többiek szarul álltak be.

Előzmény: Unicalfan (119614)