Gzsolo Creative Commons License 2021.04.06 0 0 12657

Sziasztok!

 

Tudom, az első három napon belül vissza kellett volna vinnem.

Tavaly nyáron vettem az Auchanban egy NAVON A 500 GPS NAVIGATION készüléket, IGO primo Európa (46 ország). Emlékeim szerint valamilyen frissítéssel.
Alap bajom, hogy amiért vettem már nem működött, (tele lett a cipőm a telefonos ....., hát azokkal) hazáig 150 km. alatt nem kapcsolt be és akkor még nem tudtam a kis trükköt, ami segíthetett volna. 

Tehát a gép bekapcsol és a navigációra kattintva egyből felugrik az "IGO hamarosan elindul" eltűnik, oxt semmi. (lásd 150 km.)
Otthon sokadik próbálkozásra vagy elindul kb. egy perc alatt, de inkább nem. Ha úgy 1 perc körül megnyomom a vissza gombot, akkor van hogy pár másodperc alatt megjelenik egy felírat, hogy az IGO nem válaszol várjak, vagy kikapcsol választási lehetőséggel. Naaaa! Ha várok, akkor indul be. (vagy akkor sem, kezdem elölről) 

Másik, hogy a NAVIEXTRAS TOOLBOX nem ismeri fel, semmit nem lehet kezdeni vele. A naviextras.com oldalon regisztrálva, készülék beállítva.

 

ha házilag javíthatok rajta, akkor szeretném a "szakkifejezések" kerülését. :-)

Ha rossz az egész, akkor a visszavitelnél mire hivatkozzak, azonkívül, hogy rossz. 

 

Köszönöm a segítséget