hurvinek_2 Creative Commons License 1999.10.26 0 0 43
Hali,

Szoval sifutasrol Opapa kedveert:

Roviden: a legjobb

Cucc: Ha szembe allsz a Komjadi uszodaval, akkor a bal oldalan van egy sikolcsonzo. Itt lehet Ausztriabol behozott, alig hasznalt felszerelest kapni. En harom eve vettem ott egy teljes szettet (lec, bot, vadi uj Salamon kotes, cipo) 10.000 Ft-ert. Ezt csak azert jegyzem meg, hogy erezzetek, a sivutas nem draga sport + itthon is idealis, mert felvono, meg nagy lejto nem kell hozza.

Tanulas:
Ket alapveto stilus van. 1)diagonal, 2)skating.
A diagonalt eleg hamar meg lehet tanulni, de a skating mar nehezebb (nekem legalabb is).
En felmenten a Normafahoz, mert ott edzenek a Vasas versenyzoi, es oket kertem meg, hogy magyarazzak el a skatinget. Hat, haladok ... ?

Turak:
A diagonal stilus teljesen alkalmas szuz hoban valo turazasra is. Azert a nagy lejtoket el kell kerulni, mert a sifuto lecen nincs kantni (fem szegely), egy hoeke es egyeb fekezesi trukkok hatasa konnyen jelkepesse valhat.
A Budai-hegyseg nehany utvonala kis tudassal is nagy elmenyt ad, de Bukk-fensik rulez.

OpiumPapa!
Tudast atadom szivesen.

Futok: Teli edzesnek tokeletes! - bar az onbizalmat konnyen letori, mert a tudodet hamar a foldon talalod ;)

Udv,

H

Előzmény: OpiumPapa (38)