Kiskata1959 Creative Commons License 2021.04.02 0 0 15068

Szia! A Singereket nem ismerem, de mikor vagy 10 évvel ezelőtt válogattam gépet azért nem tetszett a Singer mert közvetlen számítógépes kapcsolat kellett a mintaátvitelhez és a használatához, nem pendrive. A mostani gépeken lehet hogy változtattak, utána kell nézni. Én évekig Decot használtam, és nagyon szerettem, könnyen kezelhető, magyar menüje van, és kis gépekhez képest nagy a hímzőterülete 140x200mm(ez 10 évvel ezelőtt, azóta biztos sokat fejlődtek más gépek is) Alapvető szerkesztést meg tudsz rajta csinálni ( kicsinyítés nagyítás tükrözés forgatás másik mintát hozzárendelni)Az enyém tizennégy éves és csak tisztítás és olajozás miatt volt szervízben, soha nem volt problémám vele, igaz csak családnak barátoknak hímzek vele. A nagy gép mellett még néha használom, nagyon szeretem, nem tudok megválni tőle. Két keretet adnak vele A nagy 140x200mm és a közepest 100x120mm. Létezik még a kicsi 50x70mm monogramozáshoz, és egy kerek, de a hímző területe nem nagyobb. Ha használtad veszed figyelj rá hogy a hátsó mozgatókar ne mozogjon lötyögjön, ez a lelke a pontos hímzésnek. És nem utolsó sorban nézd meg az öltésszámot, hogy mennyit dolgozott a gép. Ha van még kérdésed csak szólj.

Előzmény: Janka06 (15066)