Carpy Creative Commons License 1999.10.25 0 0 196
"Szerinted hogyan tudnék érvelni valami mellett, amiről nincs megfelelő információm?"

Szoval neked sincs. Nekunk sincs. Csak az, amit naponta tapasztalunk. Es az nem keves.
Ennek ellenere Te le tudod szolni a javaslatainkat. Mi forgalmi adatok hianyaban is felvetunk dolgokat, Te forgalmi adatok hianyaban lesoprod oket. Egyikunknek sincs adata, de Te tudod, hogy hulyeseg, amit irunk.

Ez a szemleletmod annyira-de-annyira emlekeztet a nehai menetrendi vezetom gondolkodasmodjara: "Jo ez ugy, ahogy van", "20 eve ugy van, most miert valtoztatnal", " ezt biztosan nem lehet megcsinalni" "biztosan nem jarulnak hozza", stb. Szerencse, hogy a felsobb vezetes tamogatta a javaslataimat, es szinte mind megvalosult. Volt ugy, hogy egy olyan otletem is, amit tenyleg csak mellekesen mondtam el, mert meg en is annyira extravagansnak tartottam, de raharaptak.

Valoban nehez ugy, tudom en is. De legalabb magunkat ne kossuk meg, hadd szarnyaljanak a hulyesegek is. Ez a topic nem egy olyan anyag, amit majd le kell tenni a vezer ele, hozzarendelni a km-valtozast, o meg majd kihuzza ami nem tetszik. Azert is vagyunk itt, hogy tanuljunk, megtanuljuk, hogy mi az ami nem jo, ami nem mukodik, es hogy miert nem. Pl. igazan leirhatnad, hogy mik voltak azok az otleteid, amikre azt hitted elso latasra, hogy tok jo, aztan kiderult, hogy megsem. Komolyan mondom, hogy kifejezetten erdekel, mert tanulni lehet belole, raadasul Miskolcon eleg jaratos vagyok. Talan nem vagyok egyedul, itt van Ali is, aki megosztotta mar velunk az elmenyeit, ld. Utravalok.

Bagojj, legyszives adjal hozza is valamit a topichoz, nem csak fekezd. Komolyan nem kotekedesbol irom ezt. En a Volan topicban kozkinccse tettem egy-ket erdekesseget, ami ugyan nem titkos, az utasok tobbsege megsem tudja. Remelem, hogy erthetobbe valt ezaltal, hogy miert nem olyan egyszeru uj jaratokat inditani, vagy a reggeli zsufoltsagot enyhiteni. Egy hajoban utazunk, mindannyian a kozossegi kozlekedesert akarunk tenni, aminek igencsak szuksege lenne az agyakra, hogy kilabaljon a valsagabol.
Bocs, ha off voltam, akkor ezennel ON.

Előzmény: Törölt nick (174)