lujza Creative Commons License 1999.10.25 0 0 1742
jdr irja :
"Lujza: a kisgazdáidnál nem a kisgazda pártra gondoltam, hanem a jelenlegi általad halálra szeretett FIDESZ-re"

:) eddig svab voltam, majd kisgazda, most fidesz-rajongo?
Egyik sem talalt. Nem tudom, hogy kerul a fidesz ebbe a topicba, egyaltalan. Itt az a tema, hogy DG-nak tiszta-e a multja, ahhoz meg a fidesznek semmi koze nincsen, tudtommal. 72 marcius 21-en asszem ovodasok, vagy kisiskolasok lehettek az alapito atyak....

"az ostoba önámítás, hogy senki nem tehetett semmit és csak Reykjavikon múlott minden."

Mivel magyarazod akkor, hogy pl. Szlovakiaban 0 ellenzek volt 89-ben, aztan megsenem a szocializmust epitik oksenem mostansag ?

"mert szerintetetk itt csak alattomos félőlények léteztek, ez az igazi magyar nemzeti jelleg, igaz?"

Ellenkezoleg. Pontosan azert szoltam a kelletenel
reszletesebben, mert nagyon csipte a szememet, ahogy egyesek kisajatitjak a rendszervaltast, raadasul erdemtelenul.
Eppen az volt a celom, hogy ravilagitsak, nem mindenki volt csuszomaszo ebben az orszagban, csak nem mindenki akar megelni tenyleges, vagy csak osszeloditott hajdani erdemeibol.
Gondolom, mindenki ismer embereket, akik a nehez idokben is kialltak az elveikert, es most nem kamatoztatjak.
SZVSZ voltak ilyenek es nem is kevesen.
En is ismerek ilyeneket.
DG-t nem sorolom kozejuk.
Aki III/3-ba bement jobb allasert, s raadasul meg is kapta, az jobban tenne, ha nem allna ki a napra.

Előzmény: jdr (1739)