Gyenyi Creative Commons License 2021.03.30 0 0 26785

Az egész azzal kezdődött, hogy felsoroltál egy csomó fiatalon távozottat, és megállapítottad, hogy El Ghazi vitte közülük a legtöbbre. (OK. Most reakciódban enyhítettél ezen, de ezt nem tudtam, amikor reagáltam.) Erre mondtam, hogy Bakker, Botman, Lang, Kluivert többre vitték. De, szerintem a Vitesse is van olyan, mint az Aston Villa, így annak legjobbja Bazoer is többre vitte, és talán Doekhi is. És De Wit az AZ-ben? Hogy a Groningen hogy áll az Aston Villahoz képest nem tudom. Túl nagy különbség nem lehet, így lehet, hogy Matusiwa sem vitte kevesebbre. De Tete és Riedewald sem. Pontosabban egyikük sem vitte sokra. De még mindig elég fiatalok ahhoz, hogy vigyék. Van Dijk, Wijnaldum és Aké mind elmúltak 25, mire komoly csapatba kerültek. Az sem érv, hogy Bakker nem kulcsjátékosa a PSG-nek. Az utolsó 5-6 évben a nálunk nevelkedett játékosok közül csak De Ligt lett velünk összehasonlítható komoly csapatban kulcsjátékos. Tagliafico nálunk kulcsjátékos? Nagyon fontos, de az más.

Azt elismerem, hogy El Ghazi szépen visszajött, de ez éppúgy elmondható Tetere és Riedewaldra is. Viszont szép példa arra, hogy nem szabad senkit sem korán leírni (leírnunk). Kluivert úgy néz ki jobb, mint volt akkor, amikor tőlünk elment. 21 éves. Most azt mondani, hogy bezzeg El Ghazi, elhamarkodottnak látszik.

Előzmény: nj (26784)