0 0 7 Creative Commons License 1999.10.23 0 0 1
Szerintem pedig akkor is számít, ha nem boardozol olyan sokat egy évben. Alapvetően igazuk volt azoknak, akik azt mondták neked, amit. DE! A puha kötésnek (meg persze cipőnek :)) a legnagyobb előnye az, hogy ha kutyagolnod kell, azt nagyon könnyen megteheted. Szóval kényelmesebb... ja, és én azt vettem ki soraidból, hogy sícipőt szeretnél használni keménykötéshez...az az igazság, hogy a keménykötésekhez tervezett (magasított talpú, csapott orrú/sarkú) cipők sokkal használhatóbbak...mert nem akadsz el kanyar közben.

Összesítve: ha szlalomozni akarsz, vegyél szlalomlapot (persze kemény kötéssel), ha ugrálni/forogni/stb akarsz, freestyle lap, ugyanilyen cipővel/kötéssel. Ha meg nem akarsz lecövekelni egyiknél se, akkor vegyél freeride lapot és ugyanilyen (freeride :)) kötést és cipőt. Ezek annyiban különböznek a freestyletól, hogy keményebbek, de még mindig puhák (a kötésnél van egy plusz pánt, ami a lábszárat tartja, a cipő vastagabb...ja, és a lap pedig "piskótább" és karcsúbb/hosszabb, mint a freestylenál).