pasa_ Creative Commons License 1999.10.23 0 0 12
Gondoltam hogy irok a plaza-tervezoknek is, de aztan ugy dontottem inkabb nem. Ha maguktol ennyi eszuk van...

Szerintetek mirol szol a asarlas? Beleertve az E-vasarlast is. Nem arrol, hogy legrovidebb ido alatt, legkenyelmesebben hozzajuss a legjobb vetelhez?

A nepszabiplazasok csak odaig jutottak el, hogy legyen nagy kavalkad, minel nehezebben talalj meg barmit is (jart valamelytek a Duna Plazaban a nyitas heteben? :) es ugy altalaban minden jo sokaig tartson.
Kezdd egy 6 megas progi letoltesevel, ami majd ajtokat animal. A neten. BAH!

Az egytucatnyi shopot sikeresen beosztottak 8 emeletre. Nem am kategoriakba, vagy valami, hanem igy ahogy mondom, emeletekre. Zsakbamacska rulez, kattogj csak az 5. emeletre, majd utana (2 perccel) megtudod, mi lakik ott. Persze ehhez le fogja toltani az osszes tobbi ikont a csikon ujra es ujra. Es mivel nem csukja be a nyitott emeleteket, azok belsejet is. Mindent nyitas bezzeg nincs.

A bennlevo boltok, amikbe bekukkantottam meg egyontetuen siralmasak, szinten. ugyanugy fingjuk nincs az E-kereskedesrol. A mirelit shopban az ember azt hinne hogy rakattint az arura, akkor mejd jon leiras, hogy az ugyan mi a rakot takar, hagy gram, hany forint, hogy kell elkesziteni. De nem am, a vevo igazodjon el a ketszavas cimebol, ha kattint maris a kosaraban az aru, mas info meg nincs.

A CD kereskedok meg gondolom abbol elnek, hogy vasarnap zarva tartanak. 4000 forint koruli aron lehet dolgokat ugy rendelni, hogy egy honapon belul majd elkuldik, postai utanvettel vagy meg annal is rosszab konstrukcioban? Jegyezzem fel ceruzaval a rendelesi szamokat es faxoljak be megrendelest? BAH! Az amazonrol 10 nap alatt barmi itt van, fele, maximum 2/3 aron, egy gombnyomassal. Es elotte elolvbashatom az user kommenteket, belehallgathatok a szamokba mg sok minden.
Az egyik site egyenesen azzal jott a kepembe, hogy a certifikatja lejart regesreg. Igenytelenseg uralkodix.

Na mind1, kicsi, sarga, savanyu, de ez itt a MIENK. Ami a web tulso oldalan van az nyilvan undorito kapitalista uri huncitsag, garantaltan hibas akcio lenne azt utanizni.

Pasa